RU

Іноземні фонди придбають акції українських компаній-лідерів

09.07.2008, 14:50

Консолідувати сектори української економіки, що найактивніше розвіваються, найближчі 2-3 роки допоможуть найбільші іноземні фонди прямих інвестицій. Про це в ході прес-конференції повідомив голова інвестиційного підрозділу компанії "Concorde Capitаl" Віталій Струков.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Струков відмітив, що вже цього року можливістю придбання контрольних пакетів акцій українських компаній-лідерів у своїх ринкових сегментах цікавляться найбільші іноземні фонди прямих інвестицій. За словами експерта, принаймні, 4 іноземних гравці готові вийти на вітчизняний ринок із придбаннями.

Фонди націлені на купівлю контрольних пакетів акцій 2-3 найбільших гравців в одному сегменті з метою їх подальшого об'єднання в холдинги і розвитку протягом наступних 2-3 років. А через 2-3 року фонди будуть продавати пакети створених холдингів, але вже стратегічним інвесторам.

"Це пояснюється тим, що, по-перше, сектори вітчизняної економіки, що активно розвиваються, привабливі, оскільки найближчі 3-5 років середній показник річного зростання не буде нижчим за 30%, а по-друге, є колосальні можливості для консолідації секторів економіки. І оскільки на такі цілі в українських власників сьогодні немає коштів, то можливість зайнятися цим використовують іноземні фінансові гравці",- пояснив В. Струков.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини