RU

Іноземні банки готові продовжити зобов'язання українським "дочкам"

24.11.2008, 11:59

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) провели ряд зустрічей з представниками іноземних фінансових установ, які володіють українськими банками, внаслідок яких отримали підтвердження готовності іноземних власників пролонгувати зобов'язання своїм дочірнім структурам, термін виплати яких наступає в 2009 році. Про це під час телефонної конференції, проведеної інвестиційною компанією (ІК) "Dragon Capital", повідомив постійний представник МВФ в Україні Балаш Хорват.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Dragon Capital", за словами Б.Хорвата, "програма Фонду відіграє дуже важливу роль для економіки України, але багато зусиль повинні докласти і інші міжнародні фінансові організації, і я радий повідомити, що вони це роблять, зокрема світовий банк і ЄБРР". "Також критично важливу роль повинен відіграти приватний сектор, а саме компанії і банки", - додав він.

За словами директора Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові Мартіна Райзера, СБ в цей час обговорює з українською владою пакет заходів, який складається з трьох основних елементів.

Як зазначив М.Райзер, крім надання фінансової підтримки бюджету, СБ спільно з ЄБРР, МФК і рядом інших міжнародних організацій координує програму реабілітації банківського сектора, яка допоможе покрити витрати на фінансування рекапіталізації банківського сектора і/або дозвіл проблем банків-банкротів (банків третьої і четвертої груп).

Крім того, у Світовому банку чекають, що реструктуризація банківського сектора триватиме від 1 до 2-х років і потребуватиме значної технічної підтримки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини