RU

Іноземні банки готові кредитувати українських аграріїв

04.04.2011, 18:20
Іноземні банки готові кредитувати українських аграріїв - Фото
733d136bfe58fadda1cdd6effcfb5441.jpg

Іноземні банки готові кредитувати українських аграріїв

Представництва найбільших іноземних банків в Україні зацікавлені у співпраці з українськими аграріями і заявили про готовність кредитувати виробників сільгосп продукції. Домовленість була збагнена на сьогоднішній зустрічі Міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка з главами правлінь банківських установ.

"Залучення кредитних коштів у виробництво аграрної продукції є одним із ключових завдань роботи Мінагропроду. Наразі вітчизняні виробники зацікавлені у можливості кредитування майбутній врожай, тому співпраця з банками - невід'ємна складова формування основи продовольчої безпеки України і вітчизняних споживачів. За результатами домовленостей, іноземні банки підтвердили готовність кредитувати сільгоспвиробництво. Я переконаний, що нові фінансові можливості дадуть змогу українським аграріям зайняти більш активну позицію на світовому ринку продовольства", - заявив М.Присяжнюк після зустрічі з керівниками банків.

Зокрема у зустрічі взяли участь перший заступник глави НБУ Юрій Колобов, глава Правління "Укрсоцбанку" Борис Тимонькін, глава правління "OTP Bank" Дмитро Зіньков і глава правління "Райффайзен Банк Аваль" Володимир Лавренчук.

Крім того, керівник Мінагропроду повідомив, що на сьогодні міністерство спільно з Національним банком розробляє механізми спрощення процедури кредитування сільгоспвиробників і максимально враховує найкращий досвід європейських країн щодо створення максимально сприятливих умов для розвитку аграрного бізнесу.

М.Присяжнюк також нагадав представникам банківських установ, що його позиція щодо введення звернення сільгоспземель перебуває у недопущенні збезземелювання українського селянина при проведенні земельної реформи.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини