Новий щабель розвитку вітчизняних фінансистів p

25.11.2016, 17:31
Новий щабель розвитку вітчизняних фінансистів - Фото
d4fe3327e173d9070cfa0eb1ccb40716.jpg

Привілейований інститут управлінських бухгалтерів CIMA розширює мережу екзаменаційних центрів в Україні

На правах реклами

Українські спеціалісти, які працюють у сфері управління бізнесу та фінансового менеджменту, зможуть пройти навчання від Міжнародної асоціації спеціалістів з управлінського обліку. Фінансовий менеджмент вивчатиметься очно і дистанційно, завдяки гнучкому графіку студентам цього курсу буде легко поєднувати роботу з підвищенням кваліфікаційних навичок.

Міжнародна організація СІМА відома тим, що вона займає чільне місце на світовій арені управлінського обліку. Співпрацюючи з роботодавцями в різних професійних секторах, СІМА розробила низку програм для розвитку та удосконалення знань працівників. Освітні курси CIMA, створені з врахуванням актуальної ситуації на ринку та відповідають вимогам сучасного бізнесу. Спеціалісти, які мають дипломи СІМА, є затребуваними фахівцями на світовому ринку праці.

Тепер таке навчання, а також онлайн-іспити будуть доступні та в Україні. Після реєстрації на сайті асоціації студенти обирають необхідну програму, і самостійно працюють над власним навчальним планом.

Вартість проходження екзаменів для підтвердження кваліфікації залежить від тематики курсів. Для України ціна складає від 77 до 192 фунтів. При реєстрації на програму до 31 грудня 2016 року, можна отримати знижку в 135 фунтів. Після завершення навчання всі студенти отримують іменні дипломи.

СІМА є визнаним лідером у галузі професійного навчання. Асоціація була заснована в 1919 році у Великобританії та працює по всьому світу.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам