RU

Новий голова Мінекології обіцяє поповнити бюджет на 6 млрд.грн.

24.04.2012, 10:23
Новий голова Мінекології обіцяє поповнити бюджет на 6 млрд.грн. - Фото
Едуард Ставицький (фото: kmu.gov.ua)
Україна планує в найближчі тижні оголосити конкурси на укладення угод про розподіл продукції (УРП) по Слобожанському (Харківська обл.), Скіфському і Фороському (обидва - шельф Чорного моря) вуглеводневим дільниць. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів України Едуард Ставицький журналістам в понеділок.

"Ми припускаємо, що в найближчі тижні будуть оголошені ще три конкурси. Два по глибоководному шельфу і один на сухопутної частини країни", - сказав Ставицький, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Міністр додав, що за рахунок надходжень від сплати премії при підписанні УРП, держава планує поповнити бюджет на 6 млрд.грн.

Нагадаємо, загальні інвестиції в реалізацію трьох проектів оцінюються в розмірі близько $50 млрд., надходження в бюджет - близько 300 млрд.грн., обсяг видобутку газу - до 11-15 млрд. кубометрів на рік.

Україна 23 лютого оголосила конкурси на укладення УРП по Юзівській (Харківська та Донецька обл.) та Олеській (Львівська та Івано-Франківська обл.) дільницях. Заявки на участь в них подали п'ять транснаціональних компаній, переможці будуть оголошені до кінця травня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини