RU

Новий термінал у "Борисполі" готовий наполовину

05.05.2011, 13:55
Новий термінал у
cb7a25d92c9e00c5c00d2f9a52b1f89b.jpg

Новий термінал у "Борисполі" готовий наполовину

На будівництві термінала "D" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" виконано близько 50% будівельно-монтажних робіт станом на 4 травня 2011 року. Вже завершені монтаж покрівлі і пристрій скляного фасадного обгороджування у південній і північній частині пасажирської галереї. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

У новому термінальному комплексі здійснюються роботи з установлення ескалаторів і ліфтів, монтаж системи оброблення багажу, встановлюються металеві конструкції пасажирських посадкових трапів. У зоні центрального процесора пасажирської галереї термінала "D" виконані 25%  робіт з монтажу металоконструкцій покрівлі. Тут також тривають роботи з пристрою скляного фасадного обгороджування; здійснюються внутрішні обробні роботи.

Термінальний комплекс "D" аеропорту "Бориспіль", який матиме площу 110 тис кв. м, після завершення робіт стане найбільшим у порту. Новий аеровокзал буде спеціалізуватися виключно на міжнародних рейсах. Проектна потужність термінала "D" досягатиме 9 млн. пасажирів у рік (3000 пасажирів у годину на виліт і стільки ж на прибуття). Заплановано введення в експлуатацію - IV квартал 2011 року.

МА "Бориспіль": добірка новин>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини