RU

iSpace.news - абсолютно новий погляд на економіку і фінанси p

04.08.2020, 11:00
iSpace.news - абсолютно новий погляд на економіку і фінанси - Фото

На правах спонсорства

iSpace.news - онлайн-проект, який дає можливість бути в курсі найсвіжіших новин зі світу економіки.

Онлайн-ресурс створений для зручності читачів, які цікавляться фінансами, бізнесом, економікою, акціями та інвестиціями. Це простий спосіб отримання інформації, який економить час користувачів, адже все необхідне тепер - в одному місці! Наша мета - допомогти розібратися у великому потоці подій, відбираючи тільки потрібну і важливу інформацію. А також зробити сприйняття матеріалів більш доступним.

Хто ми і чому нас варто читати?

Ми - команда журналістів, економістів і трейдерів, яка пише про світ фінансів і криптовалюта простими словами. Наші матеріали включають:

 • важливі новини;
 • аналітичні огляди;
 • теоретичні замітки;
 • історії успіхів і провалів

Ми публікуємо 5 матеріалів в день, а вранці - зведення даних фондових і кріпторинков за 24 години.

Крім цього, вас чекають:

 1. Короткі подкасти.
 2. Захоплюючі відео.
 3. Підсумки тижня.
 4. Анонси економічних подій.

Щодня стрічка блогу доповнюється статтями, в яких аналізуються події як вітчизняних, так і міжнародних фондових і кріпторинков. Тут можна знайти цікаву інформацію про стрімких підйомах і гучних провалах світових організацій, а також фінансові поради від експертів для бізнесменів.

Приклади матеріалів, розміщених на iSpace.news:

 • Який вплив справила всесвітня пандемія COVID-19 на глобальних інвесторів?
 • Цінність вільного кеша: який урок дав бізнесменам вірус?
 • Аналіз роботи президентів і вплив правителів на світову економіку (Трамп, Путін, Сі Цзіньпін).
 • Перші інвестиції в криптобізнес.

Чому саме iSpace.news?

Медіапортал дає можливість зібрати в одному місці все найважливіше в зручному і простому форматі. Кожен інвестор отримає тут як інформаційну підтримку, так і практичні рекомендації, які допоможуть зробити бізнес більш рентабельним і підтримати фінансовий добробут на необхідному рівні. Ресурс щодня поповнюється необхідною інформацією про варіанти пасивного заробітку, включаючи відеоуроки і друковані матеріали.

Місія iSpace.news - фінансова грамотність і правильне, логічне та аналітичне, сприйняття подій в світі. Незабаром очікується запуск повноцінного веб-сайту, де загальнодоступні новини і теорія будуть підкріплені практичними знаннями провідних експертів з різних країн (США, Європа, Азія).

iSpace.news - це оперативний матеріал без складних термінів і хитромудрих пропозицій, а також чітка і структурована аналітика. Вибираючи наш онлайн-ресурс, ви завжди будете в курсі найсвіжіших фінансових новин і змін в криптосвіті.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини