RU

Новий Податковий кодекс передбачає "канікули" для бізнесу

09.06.2010, 14:00

Проект нового Податкового кодексу України передбачає введення з 1 січня 2011 року податкових канікул для малого і середнього бізнесу. Про це повідомив сьогодні на брифінгу Міністр фінансів Федір Ярошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ф.Ярошенко зазначив, що Податковий кодекс передбачає на період з 1 січня 2011 року до 31 грудня 2015 року податкові канікули для суб'єктів малого і середнього бізнесу. Зокрема проект Податкового кодексу передбачає нульову ставку єдиного податку для фізичних осіб, які проводять господарську діяльність виключно з надання побутових послуг і обсяг прибутків яких при підтвердженні статусу платника податків не перевищує 300 тис. грн.

"6% ставки для юридичних осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, граничний обсяг розміру прибутку для таких осіб до трьох тисяч мінімальних зарплат, 2,7 мільйона гривень", - сказав Ф.Ярошенко.

Крім того, за його словами, нульова ставка податку передбачена для юридичних осіб, обсяг прибутків яких при підтвердженні статусу платника податків не перевищує 100 тис. грн.

Також Міністр повідомив, що новий кодекс зберігає норму про те, що платники єдиного податку не будуть вносити плату за землю і спеціальне використання природних ресурсів.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів схвалив проект Податкового кодексу України.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини