RU

Новий глава Центренерго ще не вирішив, чи буде звільняти "людей Коломойського"

19.06.2020, 18:17
Новий глава Центренерго ще не вирішив, чи буде звільняти
Ігор Коломойський (Фото: прес-служба YES©2019. Фотограф: Сергій Ільїн)

Генеральний директор Центренерго Олександр Корчинський вважає, що перш, ніж "чистити кадри" в державній компанії, потрібно оцінити їх ефективність. Про це він заявив на брифінгу 19 червня.

На питання, чи буде Корчинський ініціювати звільнення Володимира Потапенка та Олександра Уварова, яких пов'язують із бізнесменом Ігорем Коломойським, він відповів:

"Це повинно бути свідоме й обґрунтоване рішення. Воно має бути не політичним, а економічним. Я повинен досконально розібратися в ситуації і зрозуміти, чому у компанії збитки: погано працює обладнання, дороге вугілля чи хтось задешево продає продукцію".

Гендиректор повідомив, що в його планах запровадити систему KPI, за якою він оцінить ефективність менеджменту Центренерго.

Він також уточнив, що на сьогоднішній день Потапенко знаходиться у відпустці, а Уваров допомагає йому ввійти в курс справ.

"У відношенні винних у збитках Центренерго ми активно працюємо з правоохоронними органами, і скоро будуть певні новини. Розслідування стосується зловживань чи не зловживань попередніх періодів", - додав Сенниченко.

Читайте також: Коронавірус за Коломойського. Що відбувається навколо Центренерго і до чого тут Зеленський

  • 29 травня на Центренерго був представлений новий виконуючий обов'язки глави компанії - Олександр Корчинський. Рішення про його призначення було прийнято Кабміном ще в лютому. Однак воно блокувалося судом, а також "мінуваннями" будівлі Фонду держмайна, де засідала наглядова рада Центренерго.
  • За даними журналістів програми Схеми, фірми, пов'язані з Ігорем Коломойським, заробили понад 4 млрд грн на продажу вугілля і газу державній компанії  Центренерго за завищеними цінами.
  • За результатами 2019 року Центренерго отримала 1,98 млрд грн збитку. Якщо порівнювати вартість активів держкомпанії з її заборгованістю, її ціна складе "мінус" 1,4 млрд грн.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини