RU

Новина дня: Новий термінал Борисполя став найбільшим в Україні

28.05.2012, 17:46
Новина дня: Новий термінал Борисполя став найбільшим в Україні - Фото
cfdfa04aef8fd7a65ff1aed521579c25.jpg
В рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року Україна сьогодні здала останній великий інфраструктурний об'єкт - в аеропорту Бориспіль відкрили термінал D, який став найбільшим аеровокзальним комплексом в Україні.

Будівництво цього терміналу почалося в листопаді 2008 року. Проектуванням будівлі займалася японська компанія, а генеральним підрядником виступила турецька фірма. Вартість проекту склала 4,8 млрд.грн. із залученням іноземних інвестицій.

Термінал D зможе обслуговувати до 15 мільйонів пасажирів на рік. Його площа становить 107 тисяч квадратних метрів. У зоні відправлення нового аеровокзального комплексу - 61 стійка реєстрації, 18 пунктів контролю за авіаційною безпекою, 28 кабін паспортного контролю. Система обробки багажу в новому терміналі передбачає п'ять рівнів контролю за авіаційною безпекою. Пропускна здатність системи обробки багажу - понад три тисячі одиниць на годину.

Для зручності пересування пасажирів аеровокзальний комплекс вперше в Україні обладнаний системою травелаторів, швидкість руху яких складає 0,5 м/с, довжина стрічки - від 28 м до 58 м.

Перші чартерні рейси прибудуть в новий термінал вже завтра. Авіакомпаніям потрібно 60 днів, щоб перевести технічно сюди рейси. Тому великі компанії з 1 серпня почнуть літати з цього терміналу.

Новий термінал D аеропорта "Бориспіль": фото
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини