Нові ринки збуту. Міненерго запропонувало Енергоатому майнити криптовалюту

05.05.2020, 16:32
Нові ринки збуту. Міненерго запропонувало Енергоатому майнити криптовалюту - Фото
Фото: прес-служба Енергоатому

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища запропонувало державній компанії  НАЕК Енергоатом розглянути можливість майнінгу криптовалюти. Про це йдеться в розпорядженні т.в.о. міністра енергетики Ольги Буславець до Директорату розвитку ядерної енергетики й атомної промисловості Енергоатому.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Доручаю опрацювати разом з ВП Енергоатом-Трейдинг нормативні та технічні питання можливої реалізації проектів із майнінгу криптовалют з метою забезпечення додаткових ринків збуту електроенергії, виробленої атомними електростанціями", - йдеться в документі, який є в розпорядженні LIGA.net.

Нові ринки збуту. Міненерго запропонувало Енергоатому майнити криптовалюту

LIGA.net направила інформаційний запит до Мінекоенерго з проханням підтвердити цю інформацію, але відповіді від міністерства поки не отримала.

  • Відповідно до прес-релізу Енергоатому, від 5 травня на атомних електростанціях України працює всього 10 із 15 енергоблоків.
  • Не працюють, зокрема, чотири блоки на Запорізькій атомній електростанції (три з них перевели на плановий ремонт, один - вивели в резерв) і один на Південно-Українській АЕС.
  • 29 квітня Мінекоенерго переглянуло прогнозний енергетичний баланс на 2020 рік через енергетичну кризу в країні. Документ передбачає зниження виробництва електроенергії на всіх видах генерації, крім ТЕЦ і ВДЕ. Найбільше виробництво повинно впасти на АЕС.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента