RU

Нове на ЛІГА.net: тести для бізнесу й хорошого настрою

25.06.2012, 15:17
Нове на ЛІГА.net: тести для бізнесу й хорошого настрою - Фото
e43cfd8b1a6ffc6d0ac43266870d8863.jpg
21 червня діловий портал ЛІГА.net відкрив розділ Тести на сайті ЛІГА.Бізнес. Користувачі, у яких є кілька вільних хвилин, можуть з'ясувати, наприклад, чи не пора їм змінити роботу. Можливо, її варто змінити на крісло мера столиці: якщо ви досить неадекватні, безпринципні, але політично грамотні.

Ті, кого турбують будні рідної компанії, можуть оцінити правильність сплати єдиного податку, загрозу хабарництва та конфіскацій на митниці або вразливість бізнесу в разі атаки силовиків. Питання та відповіді ділових тестів перевірені експертами, тому результати тестування напевно допоможуть у вашій роботі.

Редакція сайту ЛІГА.Бізнес буде регулярно наповнювати розділ як розважальними та жартівливими, так і серйозними експертними тестами.

Оцінити себе і новий розділ порталу ЛІГА.net можна тут.

Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ об'єднує комплекс інформаційних і комунікаційно-рекламних проектів: діловий портал ЛІГА.net (ЛІГА.Новини, ЛІГА.Бізнес, ЛІГА.Фінанси, Моніторинг ЗМІ, ЛІГА.Форуми, ЛІГА.Блоги, ЛІГА.Досьє, банерну мережу AdRock, Прес-центр, портал  3Doma.uа, LBI Production.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини