RU

Нова злітна смуга аеропорту "Київ" буде готова до 5 грудня

21.11.2008, 16:14

З 5 грудня Міжнародний аеропорт "Київ" ("Жуляни") зможе приймати літаки на нову злітно-посадкову смугу. Про це йдеться в офіційному повідомленні Мінтранса України, текст якого є у кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

Після реконструкції аеропорт зможе приймати великі літаки типу В-737.

Крім того, в повідомленні Міністерства транспорту і зв'язку йдеться, що зміни до Державної цільової програми підготовки і проведення в Україні фінальної частини Євро-2012 передбачають заходи щодо підготовки аеропорту вартістю 231,4 млн. грн., зокрема коштом держбюджету - 131,4 млн. грн., коштом інших джерел - 100 млн. грн.

У Державному бюджеті на реконструкцію аеропорту в Жулянах передбачено 95,07 млн. грн. До кінця року має обсяг коштів на реконструкцію злітно-посадкової смуги перерахувати до державного бюджету.

Нагадаємо, раніше на своєму засіданні уряд затвердив проект реконструкції Міжнародного аеропорту "Київ" ("Жуляни"). Загальна кошторисна вартість реконструкції - понад 131 млн. грн. Відведений проектом час для реалізації проекту - 18 місяців. До кінця року кошти на реконструкцію злітно-посадкової смуги будуть виділені з державного бюджету. Обсяг коштів - близько 95 млн. грн.

Аеропорт "Київ" ("Жуляни") займає територію площею 265 га. Має одну злітно-посадкову смугу довжиною 1800 м і шириною 49 м. Здатний приймати повітряні судна типу Як-42 з обмеженнями за масою і інтенсивністю польотів і типів Ан-24, Як-40.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини