RU

Нова пошта створила епідеміологічну службу

13.10.2020, 16:58
Нова пошта створила епідеміологічну службу - Фото
Термінал Нової пошти в аеропорту. Фото: пресслужба НП

У Новій пошті почала функціонувати власна епідеміологічна служба – Служба попередження епідемій та санітарно-епідеміологічного контролю.

Як повідомили LIGA.net у пресслужбі компанії, до складу служби увійшли вісім лікарів-епідеміологів і один фахівець з епідеміології (фельдшер), які знаходяться в регіональних підрозділах компанії – в Києві, Полтаві, Хмельницькому, Львові, Одесі та Запоріжжі. Основним завданням служби є профілактика поширення інфекційних захворювань.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Із початку карантину робота велася в кількох напрямках: створення безпечного простору для співробітників і клієнтів, впровадження протоколу реагування в разі вірусного захворювання, аудити інфекційної безпеки, вдосконалення гігієнічних стандартів.

У НП пояснили, що за півроку роботи в цьому напрямку стало зрозуміло, що така робота стане постійною. Культура безпечної поведінки повинна стати стандартом для кожного, вважають у компанії.

"Нам вкрай важливо, щоб наші клієнти і працівники були в безпеці. Ми вводимо нову культуру поведінки заради безпеки. Щоб впровадити цю культуру ми будемо системно вчити менеджмент і співробітників фронт-лайну, удосконалювати процедури безпеки", – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Служба входить до дирекції з охорони праці та цивільного захисту. Вона продовжить свою роботу і після завершення в Україні епідемії коронавірусу.

  • За 6 місяців 2020 року компанія Нова пошта доставила понад 128 млн посилок і вантажів, що на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання зумовило розвиток співпраці з китайською Cainiao, американською iHerb. Також зросла кількість відправлень із магазинів Китаю, Великобританії, США та Польщі через сервіс NP Shopping, відзначили в компанії.
  • Нова пошта в червні запустила послугу міжнародних грошових переказів.
  • З 5 жовтня Нова пошта почала приймати електронні документи застосунку Дія для ідентифікації та верифікації особистості при наданні послуг.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини