RU

Нова пошта перевела операторів на електронні підписи

19.04.2021, 13:08
Нова пошта перевела операторів на електронні підписи - Фото
Відділення Нової пошти Фото: пресслужба НП

Компанія  Нова пошта перевела понад 14 000 операторів-касирів на електронні підписи. Про це повідомляється в пресрелізі НП.

У компанії підкреслюють, що завдяки цьому прискориться процес обслуговування клієнтів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

"За допомогою електронного підпису оператори-касири не витрачають час на паперову роботу... Зараз на кожному документі касир економить до двох хвилин, сумарно за день економить до 40 хвилин, а отже, звільняє цей час для обслуговування клієнтів", – відзначили в компанії.

Проєкт компанія НоваПей (входить до групи компаній Нова пошта) реалізувала у співпраці з командою проєкту Дія.

Введення електронного підпису – один з етапів реалізації paperless-стратегії НоваПей. У минулому році компанія поставила перед собою мету – максимально відійти від використання паперових документів.

  • З жовтня 2020 року абоненти Нової пошти при відправці та отриманні грошових переказів можуть пройти верифікацію особистості в відділенні, приклавши свою ID-карту до POS-терміналу Ощадбанку. Також НП дозволила використовувати цифровий паспорт у застосунку Дія для отримання посилок, вантажів і грошових переказів у відділенні. Слідом за нею  Укрпошта почала приймати цифровий паспорт в мобільному застосунку Дія версії 2.0.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини