Нова пошта, McDonalds і Укртелеком - хто увійде до топ-менеджменту Укрпошти

Голова АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський розповів про перестановки в топ-менджменті компанії. Новими співробітниками стануть колишні працівники McDonalds, Нової пошти, Укртелекому.
Смілянський повідомив, що заступником гендиректора з розвитку мережі стане Валентина Дудко (внутрішній конкурс), заступником гендиректора з корпоративного бізнесу стане Валентин Олещенко (ВК), заступником гендиректора з ІТ стане Борис Манілов (також ВК).
Колишні співробітники Нової пошти Михайло Лашкін і Олена Стьопіна відповідатимуть за бізнес у регіонах і ключових клієнтів, а також розвиток продуктового ряду.
Головним бухгалтером стане Ірина Кутц (Укртелеком), їй також потрібно буде реалізувати проект переходу на нову ERP платформу.
Голова Укрпошти також повідомив, що до команди приєднаються екс-співробітники Укртелекому, Дельта банку і Датагруп.
"Це приблизно 70% тих змін, які я хочу бачити і сподіваюся протягом березня місяця ми закінчимо останні 30%, щоб вже оновлена і посилена команда змогла реалізувати ті амбітні плани, які ми собі поставили", - зазначив він.
- У 2019 національний поштовий оператор змінив 627 млн грн збитків на 607 млн грн чистого прибутку.
Читайте російською: Новая почта, Макдоналдс и ВКонтакте - откуда переходят на работу в Укрпочту
Комментарі