RU

Нова функція Grammarly передбачає реакцію одержувача на ваше повідомлення

18.03.2021, 20:00
Нова функція Grammarly передбачає реакцію одержувача на ваше повідомлення - Фото
Ілюстрація: Grammarly

Українська компанія Grammarly, що розробила сервіс для допомоги в написанні текстів англійською мовою, запустила детектор тону листа для мобільних пристроїв,  йдеться в блозі компанії.

Детектор тону використовує комбінацію правил англійської мови і штучного інтелекту для визначення сигналів, що формують загальний тон повідомлення. Для цього Grammarly аналізує вибір слів, формулювань, пунктуацію і навіть використання великих літер.

За підсумком програма видасть користувачеві підказку, що повідомить, яка реакція може бути у одержувача на повідомлення: нейтральна, оптимістична, вдячна, агресивна, схвильована або формальна.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook:  головні новини про технології

Щоб використовувати функцію детектора тону на мобільному пристрої, необхідно встановити мобільну клавіатуру Grammarly і включити опцію "tone detection" у налаштуваннях програми. Після написання повідомлення, що повинно мати понад 150 знаків, потрібно натиснути на логотип Grammarly в інтерфейсі клавіатури і застосунок покаже вірогідну реакцію.

"У період віддаленої роботи, коли письмове спілкування виходить на перший план, тон комунікації важливий як ніколи. Правильно вибраний тон незамінний для побудови відносин – і особистих, і професійних", – зазначають у компанії.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини