RU

Новінський хоче купити ще одну газову компанію

30.05.2011, 11:07

"Смарт-холдинг" Вадима Новінського готується купити підприємство "Укргазвидобування". Про це "Економічній правді" повідомило джерело, знайоме з ходом переговорів.

Так, 14 квітня 2011 відбулися загальні збори акціонерів ВАТ "Укргазвидобування", де було прийняте рішення про звільнення голови правління, ревізійної комісії і наглядової ради.

Збори також ухвалили рішення про призначення директором ВАТ "Укргазвидобування" Вадима Мохова, що раніше працював першим заступником директора ТОВ "Пром-енерго продукт".

Джерело стверджує, що прийняття рішення про зміну керівництва пов'язане з продажем участі в компанії ВАТ "Укргазвидобування" новому власникові, яким є компанія, афілійованная зі "Смарт-холдингом".

За словами співрозмовника, попередня вартість операції складає близько 170 мільйонів доларів.

У прес-службі "Смарт-холдингу" не спростували свого інтересу до підприємства.

"У рамках стратегії розвитку нафтогазового напряму "Смарт-холдинг" розглядає різні варіанти придбання видобувних активів в Україні і, відповідно, веде переговори з кількома учасниками цього ринку", - йдеться у повідомленні.

"Однак, говорити про конкретні результати цих переговорів чи угоду раніше осені цього року передчасно", - вказали у прес-службі.

Ця купівля може бути черговим кроком "Смарт-холдингу", після придбання Regal Petroleum, у консолідації нафтогазових активів в Україні.

ВАТ "Укргазвидобування" - компанія, що має ліцензію на розробку і видобуток природного газу і газового конденсату. Компанія видобула у 2010 році 126 мільйонів кубічних метрів природного газу і 5,1 тисячі тон газового конденсату. Резерви родовища оцінюються в 8,5 мільярдів кубічних метрів.

Вадим Новінський: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини