Nord Stream AG: Регулятор Німеччини звільнив ПП від газової директиви

21.05.2020, 13:19
Nord Stream AG: Регулятор Німеччини звільнив ПП від газової директиви - Фото
Фото: Nord Stream

Федеральне мережеве агентство Німеччини надало російському газопроводу Північний потік можливість відступу від застосування основних положень газової директиви Євросоюзу. Про це повідомив оператор трубопроводу - компанія Nord Stream AG.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Рішення регулятора дійсне протягом 20 років і починає свою дію ретроактивно з 12 грудня 2019 року.

Звільнення з-під дії зазначених положень стосується ділянки газопроводу на території Німеччини, включаючи територіальне море.

Газова директива передбачає, що всі газопроводи, які пролягають через країни ЄС, повинні дотримуватися ряду вимог, зокрема діяльність із постачання і транспортування газу повинні здійснювати різні компанії. Також 50% потужності трубопроводу повинні бути зарезервовані під альтернативних постачальників.

Північний потік проходить між Росією і Німеччиною на дні Балтійського моря. Він був введений в експлуатацію в листопаді 2011-го. Протяжність газопроводу - 1224 км, потужність - 55 млрд куб. м на рік.
  • 15 травня Федеральне мережеве агентство Німеччини відмовило у звільненні Північного потоку-2 від правил газової директиви. У Nord Stream 2 заявили, що не згодні з рішенням регулятора.
  • Компанії Nord Stream і Nord Stream 2 оскаржували застосування до них правил газової директиви ЄС у Європейському суді. 20 травня суд відхилив їхні скарги.

Читайте російською: Nord Stream AG: Регулятор Германии освободил Северный поток от газовой директивы

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского