RU

Nobles Fortune Club: зустріч, присвячена розвитку України p

27.06.2017, 11:29
Nobles Fortune Club: зустріч, присвячена розвитку України - Фото
46c57e31dffaa93cc3088c780b66cb6a.jpg

На правах реклами

В рамках міжнародного джазового фестивалю відбулася щорічна зустріч закритого клубу інтелектуальних лідерів і впливових бізнесменів Nobles Fortune Club. Протягом дискусії обговорювалися питання створення організацій майбутнього і потенціал розвитку України. У розмові взяли участь бізнесмени з Литви, мер Львова Андрій Садовий, а також юрист Андрій Довбенко.

Тема зустрічі перегукується з теорією бельгійського консультанта Фредеріка Лалу в книзі «Відкриваючи організації майбутнього». Це принципово новий погляд на розвиток організацій, який допоможе перейти на наступний рівень розвитку і побудувати свідому і цільну компанію майбутнього. Лалу класифікував організації, надавши кожній групі кольоровий код — від червоного до бірюзового, в залежності від того, як побудовані взаємини всередині організації.

Спікерами зустрічі виступили банкір і бізнесмен Вітаутас Бучунас, переможець премії комітету Нобелівських лауреатів «Бізнес заради миру» Владас Лашас і мер Львова Андрій Садовий. Учасники дискусії говорили про те, як консолідувати суспільство, лідерів і ентузіастів навколо сміливих та, на перший погляд, неймовірних ідей, і що можна вважати хорошим результатом — обов'язково щось матеріальне чи це може бути малопомітний, але потужний зсув в мисленні соціуму.

Литовський бізнесмен, співзасновник і співвласник кількох підприємств у сфері логістики, високих технологій, екологічно чистих технологій і є-комерції Владас Лашас на прикладі Литви розповів, як ініціатива невеликої групи людей змінює світ: «Ми спільно з Массачусетським інститутом технологій, де зародилася культура мейкерів, зробили пересувну лабораторію, яка їздила від школи до школи. У ній учні та вчителі вчилися друкувати на 3D-принтері, працювати на CPS-верстаті. Ініціативою зацікавився мер Вільнюса і зараз йде робота над тим, щоб п'ять шкіл оснастити стаціонарними лабораторіями».

З коротким спічем виступив партнер зустрічі, юрист Андрій Довбенко, керуючий партнер міжнародної юридичної компанії N&D Lawfirm. Він подякував спікерам Вітаутасу Бучунасу, Владасу Лашасу і Андрію Садовому за змістовну бесіду і підвів проміжний підсумок дискусії: «Для того щоб змінити світ, не обов'язково бути гучним і перекрикувати інших. Іноді переломну ідею озвучує самий тихий учасник процесу. І спрацьовує ефект важеля: невеликий вплив при правильному застосуванні сили дає проривний результат». За словами Андрія Довбенко, бізнесу краще зосередитися на внутрішніх змінах — на рівні своїх компаній і своїх дій. Ділове співтовариство може продукувати нові ідеї і залучати до них все більше і більше коло однодумців замість того, щоб нарікати на зовнішні умови і поганий уряд.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини