RU

НКРЕКП почала штрафувати обленерго за порушення термінів приєднання до мереж

28.01.2021, 17:33
НКРЕКП почала штрафувати обленерго за порушення термінів приєднання до мереж - Фото
Фото: пресслужба Укренерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), за підсумками проведеної перевірки оштрафувала ПАТ "Черкасиобленерго" на 255 000 грн. Відповідне рішення було прийнято на засіданні, пише пресслужба НКРЕКП.

Підставою для перевірки енергокомпанії стали звернення замовників послуг із приєднання на несвоєчасне надання ліцензіатом послуги з приєднання електроустановки замовника до системи розподілу електроенергії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

НКРЕКП також зобов'язала Черкасиобленерго привести свої дії щодо споживача відповідно до вимог Кодексу систем. Повідомити про усунення порушень компанія повинна до 15 квітня.

46% акцій Черкасиобленерго належить державі, 25% – компанії УкрЕСКО (перед приватизацією Кабмін має намір об'єднати ці пакети). Ще 23,9% Черкасиобленерго належить КУА Сварог Ессет Менеджмент, афілійованій з бізнесменом  Костянтином Григоришиним.

  • НКРЕКП проведе позапланові невиїзні перевірки резервів палива в п'яти компаніях Теплоенерго. Таке рішення регулятор прийняв 25 січня.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини