RU

Німецькі екологи оскаржують у суді будівництво Північного потоку-2

06.08.2020, 13:11
Німецькі екологи оскаржують у суді будівництво Північного потоку-2 - Фото
Фото: прес-служба Nord Stream 2 AG

Німецька екологічна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) подала скаргу до вищого адміністративного суду Грайфсвальда на дозвіл ввести в експлуатацію газопровід Північний потік-2. Про це йдеться в повідомленні організації.

У позові екологи посилаються на нові наукові дані, які говорять, що при видобутку, транспортуванні і переробці природного газу, відбувається неконтрольований викид метану.

"Метан є основним компонентом природного газу і у 86 разів більш шкідливий для клімату, ніж СО2 (вуглекислий газ – Ред.). В США це вже призвело до того, що викиди метану в нафтовій і газовій промисловості переглянули на 60%", - зазначають екологи.

У DUH вважають, що до перевірки цих даних Гірським відомством Штральзунда роботи з будівництва газопроводу необхідно зупинити.

"При неповному розумінні про можливий екологічний збиток потрібно приймати превентивні заходи", — вважають вони.

Суд у Грайфсвальді підтвердив надходження скарги. Дату першого розгляду ще не визначили, повідомляє DW.

Раніше DUH направляла відповідну вимогу до Гірського відомства Штральзунда, але чиновники його відхилили.

  • У травні 2018 року зірвати будівництво Північного потоку-2 намагалося німецьке екологічне товариство Nabu. Однак безуспішно: суд відхилив скаргу екологів. У березні того ж року невдачу в зупинці будівництва газопроводу зазнав і російський Грінпіс.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини