RU

Німецька компанія купить частину фармбізнесу Biopharma

02.12.2019, 12:37
Німецька компанія купить частину фармбізнесу Biopharma - Фото
Штаб-квартира STADA, Бад-Вільбель. Фото: прес-служба STADA

Група компаній STADA купує фармацевтичний бізнес Biopharma, який стане частиною підрозділу в Україні. Про це йдеться в прес-релізі на сайті STADA.

"Завдяки цьому придбанню ми станемо важливим гравцем на українському фармацевтичному ринку з сильною локальною виробничою присутністю", - сказав генеральний директор STADA Пітер Гольдшмідт.

Відзначається, що придбання включає в себе виробничі потужності в Білій Церкві (Київська область).

При цьому, в групі компаній уточнюють, що акціонери Biopharma збережуть бізнес, пов'язаний з переробкою плазми крові, і зосередяться на його розвитку як в Україні, так і за кордоном.

"Разом з моїм партнером Василем Хмельницьким  і фінансовими інвесторами я зосереджуся на плазмовому бізнесі Біофарма, використовуючи наш новий завод з фракціонування плазми, розвиваючи мережу сучасних центрів збору крові і розширюючи нашу присутність на міжнародних ринках", - сказав керуючий партнер Biopharma Костянтин Єфименко.

Угода повинна ще отримати схвалення в Україні. Її завершення очікується в грудні 2019 року.

Глава фракції  Слуга народу Давид Арахамія назвав придбання важливим, тому що STADA буде не тільки найбільшим світовим фармацевтичним виробником в Україні, а й "надасть одну з найбільш значних іноземних інвестицій в країну за останній час.

Група компаній STADA, світовий виробник високоякісних непатентованих лікарських препаратів і споживчих товарів для здоров'я. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині. Продуктовий портфель STADA в Україні включає близько 140 найменувань лікарських засобів, вироблених міжнародними фармкомпаніями - НИЖФАРМ, STADA AG, Hemofarm AD, Grünenthal і ін.
Biopharma - українська компанія, яка розробляє і виробляє препарати з плазми донорської крові людини, а також випускає пробіотики. За даними компанії, щорічно виробляється близько 20 млн упаковок препаратів в рік. Препарати з плазми крові експортуються в більш, ніж 30 країн.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини