Невиконання бюджету. Маркарова відзвітувала перед Верховною Радою

20.12.2019, 12:39
Невиконання бюджету. Маркарова відзвітувала перед Верховною Радою - Фото
Оксана Маркарова (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

В уряді заявили, що вживають заходів, що дозволяють профінансувати всі доходи

Недовиконання бюджету за доходами повністю контролюється урядом. Про це під час години запитань Кабінету міністрів заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

Вона відзвітувала про результати бюджетного року за одинадцять місяців, зокрема, про причини з недовиконанням держбюджету. "Все знаходиться під контролем, і ми планово, спокійно, як і в попередні роки завершимо 2019 і увійдемо в 2020, який буде роком прискореного зростання добробуту наших громадян", - заявила вона.

За словами міністра, є певні фактори, які вплинули на певне недовиконання бюджету за доходами, але воно повністю контрольоване і не вимагає ніяких складних рішень.

Маркарова підкреслила, що зараз уряд вживає заходів, які дозволять профінансувати всі витрати.

Міністр пояснила, що в держбюджеті є два типи витрат: захищені видатки і незахищені. "Що таке захищені видатки - це зарплати, це медикаменти, це пенсії, це соціальні витрати, це все, що стосується, в тому числі, безпеки і оборони. Ці всі витрати фінансуються ритмічно з початку року й вони продовжують так само фінансуватися. З ними немає ніяких проблем і не буде. Це захищені видатки закупівлі товарів, послуг тощо", - заявила глава Мінфіну. Маркарова запевнила народних депутатів, що всі важливі витрати будуть проведені.

Читайте також: Боротьба з "розпилом" або нестача грошей? Навіщо Гончаруку ревізія видатків бюджету

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?