Нестандартний дизайн для меблів: від ідеї до серйозного бізнесу p

14.03.2017, 11:00
Нестандартний дизайн для меблів: від ідеї до серйозного бізнесу - Фото
9f20271927934d2b4f5ba5b04c902f0a.jpg

На правах реклами

Здивувати сьогодні новинкою на меблевому ринку, та ще й забезпечити їй популярність на довгий час - завдання на кшталт складних. Оригінальна ідея стає всього лише стартом, реалізація якої потребуватиме чималих зусиль і вмінь.

Бренд Арт-Пуф яскравий приклад успішності, який підкорив серця своїми нестандартними рішеннями для меблів і завоював відмінну репутацію. Молодому підприємству вдалося не тільки впевнено стати «на ноги», але й знайти численних вдячних покупців, про що свідчать їх позитивні відгуки на сайті компанії art-puf.com.ua.

Від ідеї до практичної реалізації

Задум зручного й універсального крісла з оригінальним дизайном засновник бренду Арт-Пуф, Шляховий Олег Олегович запозичив у італійських робітників. Наповнюючи звичайнісінькі мішки поролоном, вони отримували імпровізовану постіль. Надалі крісла-мішки стали продаватися в Італії, дизайнерські рішення яких відмінно вписувалися в будь-який інтер'єр.

Місцем появи на світ першого крісла став особистий гараж Олега Олеговича, в якому пошита швачкою-надомницею тканинна основа була наповнена та прийняла незвичну як для меблів форму. Спочатку до замовників крісла надходили прямо з гаражу. Надалі виробництво налагодилося та виникла потреба в невеликому складському приміщенні, яке вже через рік довелося замінити на більш просторе. Моделі своїх крісел О.О. Шляховий розробляв сам як, втім, викрійки і лекала.

«Тернистий» шлях становлення бізнесу

Шлях до успішності практично неможливий без подолання труднощів. Своїм досвідом поділився О.О. Шляховий.

Якою би вдалою не виявилася ідея, покупець повинен дізнатися про неї, повірити в її необхідність і корисність. Все нове, а тим більше нестандартне, як правило, насторожує потенційного споживача, тому важливо зуміти переконати його випробувати новинку. Якщо це вдається, зростаючий попит буде гарантовано.

Ще одним неприємним супутником молодого бізнесу може стати недобросовісний покупець. Від ситуації, коли з оплатою за готові меблі просять почекати, а потім «таємниче» зникають, застрахуватися дуже важко. Найчастіше доводиться вчитися на власних помилках, що дуже ускладнює розвиток бізнесу. Багато нюансів ведення бізнесу від правильності заповнення договорів до реалізації продукції пізнається в процесі роботи.

Розвиток виробництва потребує багатьох навичок і вмінь навіть в такому сегменті, як бескаркасні меблі. Це й правильний вибір обладнання, розрахунок потужності, каналів збуту, постачальників матеріалів, підбір персоналу та багато іншого.

Сьогодні статус надійного та серйозного підприємства неможливо отримати без сертифікації продукції, чим доводиться її висока якість і безпека.

Нестандартний дизайн для меблів: від ідеї до серйозного бізнесу

Меблі з «родзинкою»

Нестандартні меблі бренду Арт-Пуф на сьогоднішній день крім крісел-мішків представлені:

• зручними пуфами;

• кріслом-коконом;

• кріслом-ковдрою;

• оригінальними диванами;

• стильними дитячими меблями й багатьма іншими дизайнерськими рішеннями.

Відрізняються такі меблі зручністю, комфортом, універсальністю, красою та здатністю задовольнити будь-який смак новими моделями, якими постійно оновлюється асортимент. Ознайомитися з усіма пропозиціями можна на власному сайті компанії art-puf.com.ua, де підібрана найважливіша інформація про меблі, розміщені фото всього асортименту та можна відразу ж оформити замовлення на покупку бескаркасного крісла-груші. За наявності вподобаної моделі на складі, замовлення тут же буде відправлено покупцеві. В іншому випадку знадобиться не більш трьох днів на виготовленні замовлення.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского