RU

Несанкціонованого доступу до реєстрів немає, - Лукаш

03.10.2013, 12:37
Несанкціонованого доступу до реєстрів немає, - Лукаш - Фото
Олена Лукаш
У Міністерстві юстиції пов'язують проблеми у функціонуванні Єдиних та Державних реєстрів України з результатами аудиту та виявлення причетності ряду бізнесменів та посадових осіб до незаконних дій. Про це міністр юстиції Олена Лукаш повідомила сьогодні на прес-конференції.

Лукаш зазначила, що було несанкціоноване втручання в маршрутизацію реєстрів. При цьому сама база даних не постраждала, і несанкціонованого доступу до неї немає . Говорячи про причини втручання, Лукаш сказала: "Внаслідок аудиту цього підприємства, який я почала два місяці тому, була виявлена ​​причетність ряду бізнесменів та посадових осіб до дій, які містять ознаки кримінальних злочинів, і кілька тижнів тому ці матеріали були передані в законному порядку в Генеральну прокуратуру і СБ ... У зв'язку з тим, що результати аудиту були невтішні для тих, хто займався освоєнням державних коштів надзвичайно нахабним способом, деякі з цих людей, маючи доступ і можливість впливати на маршрути реєстру, кілька діб тому зробили те, що зробили", - сказав вона.

За словами Лукаш, у кабінетах посадових осіб про яких йдеться, були виявлені схеми втручання в маршрутизацію реєстру. Вона підкреслила, що на сьогоднішній день, реєстри на 75 % відновлені і з їх роботою не повинно бути проблем .

Вона також підкреслила, що навіть якщо є збої в електронній системі, ніхто не має права відмовляти громадянам у реєстрації народження або смерті. Такі заяви повинні оформлятися в паперовому варіанті при неможливості зробити це в електронному вигляді..

Нагадаємо, 1 жовтня у зв'язку з технічними проблемами, що виникли під час ведення реєстрів інформаційної мережі Мін'юсту держпідприємством "Інформаційний центр", став неможливим доступ до реєстрів, що забезпечує діяльність Державної реєстраційної служби України, Державної виконавчої служби України, органів юстиції та нотаріусів .

Читайте також:  У Мін'юсті розповіли, як відновити доступ до реєстрів
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини