RU

Необґрунтованими тарифами на послуги ЖКГ займеться МВС

25.01.2012, 14:57
Необґрунтованими тарифами на послуги ЖКГ займеться МВС - Фото
0bc1aa86c1cd7d6d1394027be742e328.jpg
Сьогодні члени уряду заслухають звіт міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолія Близнюка щодо боротьби з необґрунтованим підвищенням тарифів на послуги ЖКГ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у своєму вступному слові прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив: "Люди надсилають повідомлення про підвищення тарифів. Більше трьохсот звернень з проханням захистити від комунального вимагання прийшло на мою сторінку в Фейсбуці тільки за кілька днів".

Розібратися з цими зверненнями громадян прем'єр доручив Близнюку.

"Найголовніше те, що і після реформи тарифоутворення наші люди не розуміють, як нараховуються тарифи, не бачать обґрунтування собівартості і тому не довіряють тому, що змушені оплачувати з власної кишені. Люди в тих містах, де підвищення скасовано, навіть не знають, як діяти: оплачувати квитанції, які встигли отримати, або дочекатися перерахунку. Їм не пояснюють. Ви це питання в першу чергу роз'ясніть людям", - сказав Азаров.

За його словами, в цілому очевидно, що в окремих містах місцева влада продовжує маніпулювати завищеними нормативами споживання, завищеними показниками втрат у мережах, нарахованими, але не виконаними роботами. "Тобто влада здирає з людей плату за власну безгосподарність, і ще на уряд перекладає тягар компенсації людям витрат на житлово-комунальні послуги", - сказав він.

Азаров обурився, що при цьому місцева влада навіть не дбає про поліпшення якості житлово-комунальних послуг.

"Тому, Анатолій Михайлович (Близнюк, - ред.), за результатами аналізу, у випадках, коли є необґрунтоване завищення тарифів, матеріали негайно передавайте в правоохоронні та контролюючі органи", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини