RU

Немиря і Дубина вирушили у Брюссель

12.01.2009, 13:56

Делегація України на чолі з Віце-прем'єр-міністром України Григорієм Немирею вирушила до Брюсселя. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в Управлінні зв'язків зі ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів України.

Делегація України на чолі з Віце-прем'єр-міністром України Григорієм Немирею вирушила до Брюсселя для зустрічей з учасниками засідання ради ЄС з питань енергетики на рівні міністрів. До складу делегації України входить глава правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина.

Згідно з інформацією, у зустрічі також візьмуть участь представники російської сторони.

Нагадаємо, раніше сьогодні Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін повідомив, що Україна наново підписала протокол про механізм контролю за транзитом російського газу без раніше внесених з ініціативи Києва застережень. "Зараз цей документ перебуває на шляху до Брюсселя, де його повинні підписати чиновники Єврокомісії", - сказав він.

Нагадаємо також, що раніше Україна вже підписувала тристоронній протокол про створення механізму контролю за поставками і транспортуванням газу з Росії в Україну, але з доповненням української сторони. Це має дозволити відновити поставки газу в Україну для транзиту в країни Європи. Протокол доставили у Брюссель, але офіційно він так ніде і не опублікований. "Газпром", який чекає документального підтвердження згоди української сторони з правилами роботи спостерігачів, також досі підписаний протокол не отримав.

Разом з тим, Президент Росії Дмитро Медведєв назвав українські доповнення неприйнятними і віддав вказівку не виконувати угоду, що передбачала поновлення поставок газу в Європу через територію України. У зв'язки з цим, офіційний Київ висловив готовність підписати нову угоду про міжнародний контроль за транзитом російського газу в Європу.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини