RU

Нефьодов виграв конкурс на посаду глави митниці

26.06.2019, 08:14
Нефьодов виграв конкурс на посаду глави митниці - Фото
Максим Нефьодов (фото - president.gov.ua)

Пройшов заключний етап конкурсного відбору на посаду глави Державної митної служби України, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби. За результатами конкурсу, Комісія рекомендувала Кабінету міністрів України призначити Максима Нефьодова главою Державної митної служби України. Про це в Facebook повідомляє прес-служба Мінфіну.

У фінал конкурсу пройшли Євген Гармаш, Андрій Саварець і Максим Нефьодов. Кожен з фіналістів в прямому ефірі представив членам Комісії свою програму розвитку митної служби у вигляді презентації, а потім претенденти відповідали на питання представників бізнесу, народних депутатів, експертів і членів Комісії.

В результаті, Євген Гармаш не набрав достатньої кількості балів для рейтингової оцінки; Андрій Саварець набрав 12,33 бали; Максим Нефьодов - 16,97 балів.

"Виграв конкурс на главу органу, який повинен стати #прозора_митниця. На душі щось не так щоб радість, але "хто буде довбати скелю, як не ми? "Стоїмо!!!", - написав в Facebook сам Нефьодов.

"Створення ефективної, прозорої та вільної від корупції Митної служби є вимогою номер один від чесного бізнесу і ключова умова для прискорення економічного зростання. Мінфін покладає на нового керівника митниці амбітні завдання - створити в Україні митницю європейського зразка", - йдеться в повідомленні Мінфіну.

У міністерстві також переконані, що новий керівник ДМС "візьме курс на ліквідацію тіньових схем, спрощення митних процедур і діджиталізацію митниці".

24 червня Апеляційний суд розблокував конкурс на посаду керівника ДМС.

Нагадаємо, 23 квітня Комісія вищого корпусу державної служби призупинила конкурс на посаду глави митної служби.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва призупинив конкурс на посаду глави митниці за заявою народного депутата від Блоку Петра Порошенка (БПП) Андрія Антоніщака.

Екс-глава ДМС Роман Насіров також просив Окружний адміністративний суд Києва відмінити конкурси уряду на посади керівників Державної податкової і митної служб, але суд йому відмовив.

До цього міністр фінансів Оксана Маркарова заявляла, що кількість бажаючих заблокувати конкурси збільшилась. За її інформацією, Насиров повторно звернувся з позовом до Окружного адміністративного суду. Другий позов до суду подав екс-глава управління ДПА в Харківській області Станіслав Денисюк.

Клопотання уряду про розблокування конкурсу було відхилено судом першої інстанції 25 квітня. Мін'юст подав апеляцію.

У грудні 2018 року уряд вирішив розділити Державну фіскальну службу (ДФС) на два відомства. Це одна з вимог Міжнародного валютного фонду в рамках діючої програми stand-by.

Криницкая Людмила
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини