RU

Не тільки дивіденди. Нафтогаз перерахував до бюджету 13 млрд грн

27.12.2019, 11:10
Не тільки дивіденди. Нафтогаз перерахував до бюджету 13 млрд грн - Фото
Андрій Коболєв (Фото: прес-служба Кабміну)

26 грудня НАК Нафтогаз України за дорученням Кабінету міністрів достроково виплатив 8,5 млрд грн дивідендів і 4,5 млрд грн інших податкових платежів. Про це в Facebook написав голова правління компанії Андрій Коболєв.

За його словами, з початку року на 25 грудня група Нафтогаз заплатила більш 103,8 млрд грн податків і дивідендів. "Ми забезпечили держбюджету найбільшу частку надходжень: приблизно кожна сьома гривня прийшла в казну через одну з компаній нашої групи", - написав Коболєв.

Він зазначив, що 26 грудня Кабмін, згідно з узгодженим між Міністерством фінансів і Нафтогазом планом, прийняв рішення про дострокову виплату дивідендів за 2019 рік.

"Відразу після прийняття цього рішення, ми перерахували державі 8,5 млрд грн дивідендів і 4,5 млрд грн інших податкових платежів. Всього за грудень ми забезпечили надходження до держбюджету близько 20 млрд грн. Сподіваємося, це дозволить багатьом українцям спокійно і радісно зустріти свята ", - додав Коболєв.

Він зазначив, що в дивідендах Нафтогазу є частка і дочірніх компаній, так як їх фінансовий результат враховується при підрахунку фінансового результату.

Читайте також: Боротьба з "розпилом" або нестача грошей? Навіщо Гончаруку ревізія видатків бюджету

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини