RU

Не тільки Deutsche Bahn. Якого консультанта шукає Укрзалізниця

12.02.2020, 13:12
Не тільки Deutsche Bahn. Якого консультанта шукає Укрзалізниця - Фото
Владислав Криклій (Фото: прес-служба Кабміну)

Німецька Deutsche Bahn може консультувати Укрзалізницю в консорціумі з іншими компаніями. Про це LIGA.net повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Мінінфраструктури оголосило конкурс на консалтинг УЗ. Оголошення розміщене в системі електронних закупівель Prozorro, очікувана вартість послуг - 86 млн грн. Згідно з конкурсною документацією, УЗ шукає мінімум 10 консультантів із досвідом впровадження проектів із підвищення операційної ефективності залізниць. Примітно, що ці консультанти повинні володіти українською або російською мовою.

"Ми оголосили конкурс на консалтинг і обираємо консультанта. Крім Deutsche Bahn у ньому може брати участь ще багато консультантів. Я знаю, що свої послуги готові запропонувати компаній сім", - сказав Криклій.

Відповідаючи на питання, звідки взялася сума в 86 млн грн (раніше озвучувалася цифра в 1,5 млн євро), міністр пояснив, що 1,5 млн євро пропонував Deutsche Bahn.

"Зараз мова йде про більш широку співпрацю. Щось можуть взяти на себе Deutsche Bahn, щось - інші компанії. У Deutsche Bahn експертиза широка, але не в усіх напрямках... Може бути консорціум. Яка цифра буде за підсумками торгів і чому вона так розраховувалася, не можу сказати - це компетенція УЗ", - підкреслив Криклій.

Читайте також: Поворот на Берлін. Що чекає Укрзалізницю під крилом Deutsche Bahn

Читайте російською: Не только Deutsche Bahn. Какого консультанта ищет Укрзалізниця

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини