RU

НДУ співпрацюватиме з російським депозитарієм

02.12.2008, 17:16

Національний депозитарій України (НДУ) підписав договір про встановлення кореспондентських відносин із російським депозитарієм "Депозитарні і корпоративні технології" (ДКТ).

Як повідомляє прес-служба НДУ, підписання цієї угоди відкриє "додаткові можливості для співпраці українських учасників ринку цінних паперів із російськими інвесторами".

Згідно з інформацією, ДКТ надає депозитарію послуги з обліку і зберігання активів клієнтів, а також послуги спеціалізованого депозитарія ПІФ і НПФ, в тому числі послуги з ведення реєстру власників інвестиційних паїв ПІФів. ДКТ здійснює обслуговування клієнтів з наданням можливості участі в торгових сесіях на основних торгових майданчиках ММВБ і РТС через розрахункові депозитарії НДЦ і ДКК.

Депозитарій "Депозитарні і корпоративні технології" ("ДКТ") є професійним учасником ринку цінних паперів і входить до переліку провідних російських депозитаріїв.

Національний депозитарій України створено відповідно до Закону України "Про Національну депозитарну систему і особливості електронного обігу цінних паперів в Україні" для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про основу НДУ підписали ГКЦБФР і НБУ в грудні 1998 року. 86% акцій НДУ належали державі, 4,4% - Національному банку України, 9,6% - понад 20 учасникам фондового ринку.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини