RU

Індекс інвестиційних ризиків: Росія в зоні критичних, Україна - високих

14.01.2011, 13:43
Індекс інвестиційних ризиків: Росія в зоні критичних, Україна - високих - Фото
c8651bc7557e311ad55a69b9a765cb8a.jpg

Росія увійшла до десятки країн світу з найбільш високим ризиком для інвестицій приватного бізнесу. Про це сказано в доповіді Британської консалтингової компанії "Maplecroft", що займається аналізом ризиків.

"Maplecroft" оцінює такі чинники, як збройні конфлікти, тероризм, верховенство закону, адміністративно-регулятивні механізми та умови ведення бізнесу.

Крім підвищеної загрози тероризму, ризики для компаній, працюючих в Росії, пов'язані з неефективною правовою і нормативною системою, зокрема, з відсутністю незалежності судової системи від уряду. У доповіді наводиться приклад "політизованої справи" стосовно компанії "Юкос" та його керівника Михайла Ходорковського.

У список країн з "критичним ризиком" увійшли Сомалі (1), Демократична Республіка Конго (2), Судан (3), Мьянма (4), Афганістан (5), Ірак (6), Зімбабве (7), Північна Корея (8), Пакистан (9), Росія (10) і Центральноафриканська республіка (11).

Україні "Maplecroft" відвела місце в зоні "високого ризику", де, зокрема, розташувалися країни СНД, Іран, Мексіка, Єгипет, Індія, Китай.

Серед країн з "низьким ризиком" - США, Канада, Швеція, Фінляндія, Японія, Великобританія, Франція, Німеччина, Португалія, Австралія.

Індекс інвестиційних ризиків: Росія в зоні критичних, Україна - високих

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини