RU

НБУ зняв валютні обмеження для іноземних банків

07.02.2020, 18:22
НБУ зняв валютні обмеження для іноземних банків - Фото
Національний банк України (Фото: Юлія Березовська/прес-центр НБУ)

Національний банк України розширив можливості банків-нерезидентів із купівлі-продажу іноземної валюти за гривні. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Відзначається, що з цією метою Нацбанк уточнив визначення термінів "валютний ринок України" і "міжнародний валютний ринок", що є базовими при торгівлі валютою.

В НБУ наголосили, що тепер іноземні банки зможуть вільно здійснювати розрахунки в гривнях з іншими іноземними банками з купівлі-продажу валюти відповідно до договорів, укладених за межами України, з використанням своїх кореспондентських рахунків в українських банках.

Тепер, йдеться в повідомленні регулятора, іноземні банки зможуть не тільки укладати договори купівлі-продажу валюти за гривню з будь-якими українськими банками (не залежно від того, в якому банку відкрито кореспондентський рахунок), а й проводити такі операції між собою, здійснюючи розрахунок через кореспондентські рахунки в українських банках.

У Набцанку вважають, що такий крок буде сприяти подальшому зростанню конкуренції та ліквідності на міжбанківському валютному ринку, а також посилювати привабливість гривневих активів для іноземних інвесторів.

Зміни вступають у силу 8 лютого.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини