RU

НБУ знову змінив структуру. Рожкову перевели до "господарського блоку"

11.12.2020, 14:53
НБУ знову змінив структуру. Рожкову перевели до
Катерина Рожкова (Фото: пресслужба НБУ)

Правління Нацбанку на засіданні 11 грудня змінило організаційну структуру. Частина департаментів вийшли з прямого підпорядкування главі Кирилу Шевченку, також між іншими членами правління були перерозподілені блоки, якими займалася перша заступниця глави Катерина Рожкова. Тепер вона буде займатися фінансово-адміністративними питаннями замість нагляду. Про це LIGA.net повідомили двоє високопоставлених співрозмовників, знайомих із рішенням правління Нацбанку. Пізніше інформацію офіційно підтвердили в НБУ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Згідно з рішенням, з-під відомства глави регулятора Кирила Шевченка виведені департаменти банківського нагляду, фінансового моніторингу, виїзних перевірок, ліцензування та нагляду за небанківськими фінансовими ринками, їх перевели до окремого блоку "пруденційного нагляду". У НБУ уточнили, що тепер цей напрямок буде закріплений за Ярославом Матузкою, який раніше відповідав за адміністративні питання. Тепер фінансово-адміністративним і операційним блоком буде займатися перша заступниця голови Катерина Рожкова.

Раніше зазначені департаменти перебували у відомстві Рожкової до зміни оргструктури 20 жовтня, після чого в її блоці залишалися департаменти методології нагляду за банками і небанківськими фінустановами, управління захисту прав споживачів фінпослуг і департамент управління недержавним корпоративним пенсійним фондом НБУ.

Згідно з інформацією джерела LIGA.net в правлінні НБУ, департамент методології нагляду за банками перейшов до іншого заступника глави Юрія Гелетея (відповідає за валютний і фінансовий ринки), методологія в небанківському фінсекторі – до Дмитра Сологуба (монетарний блок). Департамент КНПФ Нацбанку перейшов до вертикалі адмінпитань (у новій структурі цим займається Рожкова), права споживачів – до глави Кирила Шевченка.

За інформацією одного із співрозмовників, зміни були узгоджені з МВФ. У Фонді на момент публікації не підтвердили LIGA.net цю інформацію.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Читайте також: Рада НБУ – "Троянський кінь" всередині Нацбанку. Інтерв'ю Катерини Рожкової

Сергей Шевчук
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини