RU

НБУ виключив із держреєстру 27 фінансових компаній. Десять із них – страхові

06.04.2021, 12:37
НБУ виключив із держреєстру 27 фінансових компаній. Десять із них – страхові - Фото
Нацбанк України (Фото: depositphotos.com)

Національний банк України виключив із держреєстру фінансових установ 27 фінансових компаній. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

"У зв'язку з відсутністю діючих ліцензій, виключено 12 фінансових компаній, 10 страхувальників, один ломбард і один кредитний союз", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

В НБУ додають, що ліцензії цих фінансових установ були анульовані в період 2016 -2021 років. Після виключення з держреєстру, компанії втратили статус фінансових установ.

До списку виключених із реєстру фінансових компаній увійшли: Прайм Кепітал, ФК Барселона, Факторингова компанія Паритет, ФК Сіріус, ФК Депт Фінанс, Кей-колект, ФУ ВМ-Фактор, ФК Гровінг Стейт, ФК Реверс Інвест, ФК Козаков і партнери, ФК Алькор Інвест, Центр Інтернет платежів.

НБУ виключив із реєстру ті страхові компанії, які не подавали звітність після анулювання ліцензій і ті, які не дотримувалися нормативів.

З реєстру виключені такі страхові компанії: Український капітал, Страхові гарантії, Проксіма, Кремінь, Інгруп, Агрополіс, На всякий випадок, Свісс Класік Лайф, Іллічівське, Дельфін.

Також за власними заявами виключені з реєстру ФК Толкфін, ФК Фінтрастгарант, Кредитна спілка ''Поміч'' Національного університету ''Києво-Могилянська Академія'' і СБ Профіт.

Як бізнесу перевірити партнерів і конкурентів? Досьє на 6,5 млн юридичних осіб є в системі CONTR AGENT. Спробуй із тестовим доступом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини