НБУ пояснив, як захиститися від нав'язування послуг банків

28.05.2020, 13:42
НБУ пояснив, як захиститися від нав'язування послуг банків - Фото
Фото: depositphotos.com

Споживач має право відмовитися від додаткової кредитки або страховки

Споживач може відмовитися від кредитної картки, якщо банк видає її разом із зарплатною. Банк не має права наполягати, тому що це вже нав'язування, яке заборонене законом. Такі пояснення дали у Нацбанку.

"Якщо банк стверджує, що не може видати зарплатну або пенсійну картку без кредитної - він вводить вас в оману і нав'язує послугу. Українське законодавство забороняє такі дії (стаття 55 Закону України "Про банки і банківську діяльність")", - підкреслює регулятор.

Отримання кредитки без необхідності може мати неприємні наслідки, попереджає НБУ. Наприклад, банк може стягувати з кредитних коштів плату за обслуговування кредитки. В такому випадку у клієнта з'являється борг. У кращому випадку споживач дізнається про заборгованість наступного місяця, в гіршому - коли сума стане значною.

Мобільний додаток банку може відображати баланс на рахунку разом із кредитним лімітом. Клієнт, користуючись кредитною карткою, не завжди розуміє, де його власні кошти, а де кредитні, за які потрібно платити відсотки.

Нацбанк попереджає про такі випадки нав'язування послуг банком:

- банк включає обов'язкову страховку певної страхової компанії до пакету послуг при отриманні кредиту, навіть якщо клієнт бажає застрахуватися в іншій компанії;

- банк продає страховку від нещасних випадків при обміні валюти;

- банк самовільно підключив послугу sms-інформування та стягує за це комісію.

Споживач може захистити свої права, написавши скаргу на ім'я керівника фінустанови. Якщо банк відмовляється йти назустріч і нехтує скаргою, слід звертатися до НБУ. Скарги обробляє управління захисту прав споживачів фінансових послуг. Якщо є ознаки порушень, представники НБУ звертаються до банку, щоб виправити ситуацію.

  • Українці в січні-березні в 1,5 раза частіше зверталися до НБУ зі скаргами на фінпослуги, ніж у попередньому кварталі.
  • Нацбанк відклав з 2 червня до 1 вересня обов'язок банків розкривати в рекламі інформацію про споживчі кредити і депозити.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Читайте російською: НБУ объяснил, как защититься от навязывания услуг банков

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий