RU

НБУ попросив Верховний суд застосувати "антиколомойський" закон щодо Суркісів

15.06.2020, 11:35
НБУ попросив Верховний суд застосувати
Григорій Суркіс (Фото: LIGA.net)

Адвокати Національного банку (НБУ) подали заяву до Великої палати Верховного суду про застосування норм так званого "антиколомойського" закону у процесі про визнання сім'ї Суркісів пов'язаними особами з ПриватБанком.

Чергове засідання суду заплановане на 10:30 15 червня.

"Заява вже знаходиться в матеріалах справи, НБУ просить застосувати норми закону (пов'язаними з ПриватБанком Суркісів визнав НБУ, згідно із законом, рішення державних органів не можна скасувати, - ред.). Нацбанк просить застосувати норми закону", - заявив на брифінгу адвокат Привату Олег Лазовський.

НБУ також просить закрити провадження, уточнив він у коментарі LIGA.net.

"При цьому, якщо суд змінить юрисдикцію спору з адміністративної на господарську (адмінспори стосуються рішень суддів, господарські - комерційних відносин юросіб незалежно від форми власності), як вимагає сторона банку, норми закону не будуть застосовуватися у цьому спорі. Але в такому разі виробництво повинно бути автоматично закрито. Якщо позивачі вважатимуть за потрібне, вони зможуть розпочати розгляд, але вже в господарському суді першої інстанції", - зазначив Лазовський LIGA.net.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини