RU

НБУ попередив банки про ризики співпраці з Дубінським: документ

26.01.2021, 13:37
НБУ попередив банки про ризики співпраці з Дубінським: документ - Фото
Олександр Дубінський і Андрій Деркач (скриншот відео EnTv, YouTube)

Національний банк України (НБУ) повідомив банки про санкції, які ввели США проти народного депутата Олександра Дубінського, і попередив про ризики під час співпраці з підсанкційними особами. Відповідний лист НБУ є в розпорядженні LIGA.net.

До списку санкцій потрапили сім громадян України: депутат від Слуги народу Олександр Дубінський, експрокурор Костянтин Кулик, колишній депутат Олександр Онищенко, бізнесмени Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель. Крім того під санкціями опинилися ТОВ "Ера Медіа", ІА "Онлі Ньюз", ТОВ "Скептик" і сайт NABULeaks, пов'язані з депутатом  Андрієм Деркачем (включений до списку санкцій у вересні 2020 року).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"У зв'язку з цим звертаємо увагу на ризики, пов'язані із здійсненням фінансових операцій з особами, уключеними в OFAC SDN List, та вважаємо за потрібне запропонувати фінансовим установам вжити належних заходів обачливості з метою управління такими ризиками", – сказано в листі.

Раніше Дубінський повідомив, що monobank запропонував йому закрити свій рахунок. "Працівники... Монобанку заметушилися, чогось злякалися і під зовнішнім впливом посилено пропонують мені закрити рахунок в цьому банку. Ну щоб нібито не мати зайвих проблем", – написав Дубінський в Facebook.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе
Юрий Тарасовский, Юрий Смирнов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини