НБУ передав СБУ дані про можливе відмивання грошей на 17 млрд грн

22.10.2019, 11:32
НБУ передав СБУ дані про можливе відмивання грошей на 17 млрд грн - Фото
Національний банк України (фото: depositphotos.com)

За третій квартал 2019 року Національний банк (НБУ) передав Службі безпеки України (СБУ) інформацію про сумнівні операції в 17 банках і двох небанківських фінансових установах на загальну суму понад 17 млрд грн, повідомляє прес-служба регулятора.

За результатами фінансового моніторингу НБУ виявив підозрілі операції в 17 банках і двох небанківських фінустановах на загальну суму понад 16,8 млрд грн і $98 млн.

За результатами валютного нагляду з метою реалізації державної політики в сфері боротьби з організованою злочинністю Нацбанк повідомив правоохоронцям про великомасштабні операції клієнтів 17 банків на загальну суму понад 799,2 млн грн, $873,3 млн, 47,6 млн євро, 48,3 млн злотих і 69,6 млн російських рублів.

"Надана правоохоронцям інформація в основному стосувалася проведення клієнтами банків та небанківських фінансових установ операцій, характер або наслідки яких дають підстави вважати, що вони можуть бути пов'язані з виведенням капіталів, легалізацією кримінальних доходів, конвертацією безготівкових коштів у готівку, здійсненням фіктивного підприємництва, ухиленням від оподаткування", - йдеться в повідомленні банку.

Сума сумнівних фінансових операцій в третьому кварталі значно вища, ніж в попередньому. У другому кварталі НБУ повідомив правоохоронцям про підозрілі операції клієнтів п'яти банків на загальну суму понад 3,7 млрд грн.

Читайте російською: НБУ передал СБУ данные о возможном отмывании денег на 17 млрд грн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников