НБУ оштрафував три банки за порушення умов фінмоніторингу

02.03.2020, 11:15
НБУ оштрафував три банки за порушення умов фінмоніторингу - Фото
Ілюстративне фото: Єлизавета Сергієнко/прес-центр НБУ)

Національний банк України в лютому оштрафував за порушення законодавства в сфері фінансового моніторингу Перший інвестиційний банк (ПІБ), А-Банк і АКБ "Львів". Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зокрема ПІБ оштрафований на 200 000 грн за неналежний аналіз фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу.

Нацбанк також оштрафував А-Банк на 400 000 грн за порушення вимог, які стосуються виконання запитів інспекційної групи. Крім того банк отримав письмове застереження за кілька порушень. Серед яких: неналежна робота з внутрішніми документами з питань фінансового моніторингу; порушення вимог щодо перевірки клієнтів; надання Нацбанку недостовірної статистичної звітності.

Регулятор оштрафував банк Львів на 400 000 грн за неналежний аналіз фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу. Банк також отримав письмове застереження через порушення, які стосуються внутрішніх документів з питань фінмоніторингу; неналежне вивчення клієнта; невиявлення приналежності клієнта до національних публічних діячів, або пов'язаних із ними осіб; неналежну переоцінку ризиків клієнтів і невиявлення операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

Читайте російською: НБУ оштрафовал три банка за нарушение условий финмониторинга

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников