RU

НБУ: Інвестори зацікавилися "боргами" "Нафтогазу"

03.02.2011, 12:20
НБУ: Інвестори зацікавилися
ee454f744623773c0b0aa2bc0ffa2c7a.jpg

В іноземних інвесторів з'явився інтерес до боргових інструментів українських емітентів, зокрема і НАК "Нафтогаз України". Про це в інтерв'ю "Коммерсант Украина" повідомив Перший заступник глави Національного банку України Юрій Колобов.

За словами Ю.Колобова, один із варіантів зменшення частки "Нафтогазу" у кредитному портфелі держбанків - заміна кредитів на облігації держкомпанії. "Є досить охочих, які із задоволенням куплять в "Ощадбанка" цей борговий інструмент НАК "Нафтогаз України".

Він повідомив, що ця ініціатива зараз на стадії затвердження у Кабінеті Міністрів. "Закінчена вся підготовча робота, а "Ощадбанк" вже почав перемовини з інвесторами", - зазначив Ю.Колобов.

Нагадаємо, у вересні 2010 року міжнародне рейтингове агентство "Fitch" повідомляло, що заборгованість "Нафтогазу" в 29 млрд. грн. (на кінець 2009 року) в першому півріччі 2010 року була зменшена на 28% і становила майже половину кредитного портфеля "Ощадбанку". У "Fitch" зазначали, що у рамках реструктуризації терміни погашення кредитів "Нафтогазу" продовжені до першого кварталу 2015 року.

НАК "Нафтогаз України": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини