НБУ готовий видати ліцензію PayPal

11.11.2019, 16:02
НБУ готовий видати ліцензію PayPal - Фото
Олександр Бевз (фото: прес-служба НБУ)

Національний банк України (НБУ) готовий видати ліцензію електронній платіжній системі PayPal, але поки не отримував відповідної заявки від компанії. Про це повідомив директор департаменту ліцензування Нацбанку Олександр Бевз в інтерв'ю НВ Бізнес.

"Проблеми, пов'язані з виходом PayPal на ринок України, на мій погляд, не питання регуляторного поля Нацбанку. Якщо PayPal захоче до нас звернутися, я думаю, що дуже швидко отримає тут реєстрацію. Є ряд факторів, які призводять до того, що компанія прийняла для себе рішення поки не виходити на український ринок", - сказав він.

За словами Бевза, зараз впровадити PayPal в український ринок намагається Міністерство цифрової трансформації за дорученням Кабінету міністрів.

"Ми очікуємо, що спільними зусиллями вони консолідують ті проблеми, які могли б перешкодити виходу PayPal на український ринок", - додав чиновник НБУ.

Раніше глава НБУ Яків Смолій заявив, що вихід PayPal на український ринок затримує регіональний офіс у Польщі на чолі з росіянином.

PayPal - міжнародна електронна платіжна система, заснована в 1998 році Ілоном Маском, яка зараз є найпоширенішим у світі способом розрахунків в інтернеті. PayPal використовують більше 230 мільйонів людей у 190 країнах. На відміну від більшості інших систем, PayPal працює зі справжніми грошима, а не "титульними знаками". Гроші користувачів, введені в PayPal, зберігаються на рахунках в банку Wells Fargo. Штаб-квартира компанії розташована в Каліфорнії. Одним із співзасновників сервісу був американський програміст українського походження Максиміліан Левчин.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина