RU

НБУ дозволив власнику Dragon Capital Фіалі купити банк Новинського

01.04.2021, 17:19
НБУ дозволив власнику Dragon Capital Фіалі купити банк Новинського - Фото
Томаш Фіала (Фото: пресслужба форуму Україна 30)

Національний банк України погодив придбання 75,01% акцій АТ "Юнекс Банк"  Томашем Фіалою  через низку компаній групи  Dragon Capital. Крім того, регулятор дозволив колишньому топменеджеру  Альфа Банку Івану Світеку придбати безпосередньо 24,99% акцій цього банку. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Такі рішення 1 квітня ухвалив Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем за результатами аналізу пакетів документів заявників.

АТ "Юнекс Банк" засновано в 1993 році. Є членом ФГВФО. Станом на третій квартал 2020 року, головний акціонер банку – компанія Withine Investments LTD. Кінцевий бенефіціар цієї компанії – народний депутат  Вадим Новинський.

Dragon Capital працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи інвестиційні, банківські та брокерські послуги для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром інвесткомпанії є чех Томаш Фіала. Компанії також належить медіаходлінг "НВ", у який входять однойменні радіостанція, журнал та інтернет-видання.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини