RU

НБУ дозволив учасникам фінринку і поштовим операторам обслуговувати грошові перекази

23.10.2020, 10:45
НБУ дозволив учасникам фінринку і поштовим операторам обслуговувати грошові перекази - Фото
Фото: Єлизавета Сергієнко/пресцентр НБУ

Національний банк України дозволив небанківським фінансовим установам і операторам поштового зв'язку передавати іншим таким самим установам або операторам свої повноваження з проведення операцій із приймання готівки для подальшого її переказу. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Для переказу готівки небанківські фінустанови або оператори поштового зв'язку повинні укласти між собою відповідні договори, йдеться в повідомленні. Також вони повинні мати ліцензію НБУ на переказ грошей у національній валюті без відкриття рахунку і бути платіжними організаціями та/або учасниками платіжної системи.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Таке нововведення до порядку проведення операцій із приймання готівки в гривнях для подальшого їхнього переказу дасть можливість компаніям розширити сферу бізнес-діяльності, а споживачам – обирати зручні для них пункти обслуговування", – пояснює Нацбанк.

Також, НБУ визначив, що пункт надання послуг – це робоче місце співробітника, обладнане необхідними техзасобами і ПЗ, що дозволяють сформувати електронний документ на переказ готівки і передавати інформацію в банк або платіжним системам у режимі реального часу.

Постанова НБУ набула чинності з 23 жовтня.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини