RU

НБУ дозволив деяким учасникам фондового ринку достроково знімати депозити

06.11.2008, 16:33

Національний банк України дав роз'яснення щодо деяких норм Постанови НБУ №319 від 11 жовтня 2008 року, а саме щодо частини заборони на дострокове зняття депозитів.

Як повідомляє прес-служба Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ), в роз'ясненні Нацбанку зазначається, що заборона на дострокове зняття депозитів не поширюється на інститути спільного інвестування (ІСІ).

Згідно з роз'ясненням НБУ, ця заборона "не поширюється на операції інститутів спільного інвестування відкритого типу, інститутів спільного інвестування інтервального типу, пов'язані з виконанням зобов'язань відповідного ІСІ щодо обов'язкового викупу власних цінних паперів на вимогу інвестора, і на операції недержавних пенсійних фондів, пов'язані з виконанням зобов'язань відповідного недержавного пенсійного фонду щодо здійснення виплат своєму учаснику".

Нагадаємо, Національний банк України своєю Постановою № 319 з 13 жовтня частково обмежив активні операції банків, заборонив дострокове зняття депозитів і ввів 5%-вий коридор коливань курсу на готівковому ринку.

Про український дефолт у статті "Долар хитає крісло глави НБУ">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини