RU

Найбільший ритейлер США Edible Arrangements відкриває офіс в Україні

14.12.2020, 20:07
Найбільший ритейлер США Edible Arrangements відкриває офіс в Україні - Фото
Тарік Фарід/Фото: Edible Arrangements

Найбільша франчайзингова компанія Edible Arrangements у сфері створення солодощів оголосила про відкриття  R&D офісу в Україні. Edible Innovations Hub буде пропонувати комплексні рішення для створення, управління і масштабування франшиз, йдеться у пресрелізі.

Для Edible Arrangements український ринок є привабливим з точки зору технічної експертизи програмістів, зазначив засновник компанії Тарік Фарід, додавши що топменеджмент компанії високо оцінює знання українських фахівців в області машинного навчання, штучного інтелекту та швидкості освоєння нових технологій. Підприємство в процесі пошуку фахівців у сфері UI/UX, JavaScript і мобільних технологій.

Компанія була заснована в 1999 році і не раз визнавалася лідером галузі, займаючи перші місця у своїй категорії в різних рейтингах ділових видань. У 2020 році її також було названо переможцем року в номінації "Найбільш інноваційний продукт, представлений на ринку" на врученні премії Franchise Update Media 2020 Innovation Awards. Ключові точки франшиз Edible Arrangements зосереджені на ринках США і Канади, а також Середньому Сході.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини