RU

Навігаційний український стартап Augmented Pixels привернув інвестиції від ICU

16.07.2020, 15:13
Навігаційний український стартап Augmented Pixels привернув інвестиції від ICU - Фото
Augmented Pixels

Група ICU інвестувала в компанію Augmented Pixels, що займається розробками в сфері навігації, цифрової картографії та віртуальної/доповненої реальності. Про це повідомляється на сайті ICU.

Сума інвестиції не розкривається. "Під час пандемії COVID-19 багато компаній звільняють класних програмістів. Ми вирішили більш агресивно розвиватися і розробляти нові продукти, тому залучили додаткове фінансування. Весь процес зайняв менше місяця - я приємно здивований професіоналізмом і проактивністю команди ICU", - зазначив Віталій Гончарук, CEO Augmented Pixels. Він з Одеси, компанія була заснована там же у 2011 році, а в 2014 році переїхала до Каліфорнії.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Технології Augmented Pixels використовуються для sale-платформ, а також дозволяють роботам автономно орієнтуватися в просторі в умовах, де неможлива GPS-навігація, створюючи 3D-карту й орієнтуючись у невідомому просторі через смартфон або AR/VR-пристрої (indoor navigation).

Продуктами компанії користуються в компаніях: National Geographic, Jayman, Harkus, Zoom 3D. Компанія стала конкурентом Google у сфері віртуальної реальності. Компанія брала участь у каліфорнійському акселераторі Plug&Play. Серед її інвесторів - каліфорнійські фонди The Hive и Steltec Capital, засновник Ciklum Торбен Майгаард, український фонд AVentures Capital.

Augmented Pixels - ще одна компанія з українським корінням, в яку інвестувала ICU. Раніше ICU інвестувала в такі відомі стартапи як Petcube, Apostera, 3DLook, Hideez і Respeecher. "Augmented Pixels вже має солідний досвід на ринку і перспективний продукт, який вирішує важливу практичну проблему, - це саме те, що ми шукаємо в компаніях. [...] Кожна нова історія успіху української компанії підвищує авторитет українського венчурного ринку і робить нас більш помітними на світовій мапі", - відзначили в ICU Ventures, венчурному підрозділі групи ICU з офісом у Києві. Група ICU була заснована в 2006 році фахівцями з ING.

  • У червні Український фонд стартапів, держфонд, створений урядом, вибрав сім проектів, яким вирішив виділити гранти: iCorn, BIOsens, Legal Nodes, ChoiZY, Cardiolyse, Unicorn Nest і Mate academy. Liga.Tech  поспілкувалася зі стартапами-переможцями і дізналася, які проблеми вони вирішують та як планують витратити гроші, отримані від держави.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини