RU

Нацбанк ввів пам'ятну монету "Хрещення Київської Русі"

16.07.2008, 11:15

Національний банк України вводить в обіг з 17 липня пам'ятну монету номіналом 100 грн. "Хрещення Київської Русі", випущену з нагоди 1020-річчя хрещення Київської Русі. Пам'ятну монету виготовлено із срібла 999 проби, якість - "спеціальний анциркулейтед", маса у чистоті - 1000 г, діаметр - 10 см. Монету випущено у кількості до 800 шт. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

На аверсі монети вгорі розміщено малий Державний Герб України, по колу, на тлі стилізованого орнаменту - написи: "Національний банк України" (вгорі) і "сто гривень" (внизу), між ними - рік карбування монети - 2008 (праворуч), також позначення металу та його проби - Ag 999, маса у чистоті - 1000 г, логотип Монетного двору Національного банку України (зліва). У центрі монети в колі, освіченому стилізованими променями, розміщено хрест і написи півколом: "Православ'я" (вгорі) і "з Києва по всій Русі" (внизу). На реверсі монети зображено багатофігурну композицію хрещення, під якою розміщено напис "988/рік", вгорі півколом напис - "Хрещення Київської Русі".

Пам'ятна монета номіналом 100 грн. є дійсним платіжним засобом України і обов'язкова до прийому без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю для всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, внески, акредитиви і для переказів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини