RU

Нацбанк проведе аукціон з продажу доларів

19.11.2008, 14:49

Нацбанк проведе аукціон з продажу доларів

Національний банк України (НБУ) 19 листопада поточного року здійснить валютну інтервенцію з продажу доларів США за гривні шляхом проведення валютного аукціону. Про це йдеться в телеграмі НБУ №13-117/5296-16095 від 18 листопада 2008 року, текст якої опублікував "Інтербізнесконсалтинг".

Зокрема НБУ повідомляє, що заявки формуються на основі незадоволеного на прямому міжбанку обсягу заявок клієнтів і потреб банку без вказівки мети купівлі валюти і з вказівкою тільки назви уповноваженого банку. До того ж курс іноземної валюти до гривні вказується в заявці з точністю до двох знаків після коми в межах 5,8854 грн./$ (офіційний курс на 19 листопада 2008 року) +/- 2%. Тобто заявки на купівлю валюти повинні бути в межах 5,77 - 6,0 грн./$.

Мінімальна сума заявки становить $100 тис., до того ж банки можуть подавати декілька заявок, якщо в них вказані різні курси. Заявки повинні бути подані до 14:00. НБУ результати проведеного аукціону повідомить уповноваженим банкам, які брали участь в аукціоні, 19 листопада до 17:00 за київським часом шляхом напряму відповідного повідомлення.

НБУ також зазначає, що якщо два або кілька учасників аукціону запропонують однаковий курс, а обсяг валютної інтервенції, який залишився, недостатній для задоволення всіх заявок з однаковим курсом, то кошти будуть розподілятися пропорційно між цими заявками уповноважених банків.

"На аукціоні заявки будуть задовольнятися відповідно до зниження запропонованого в них курсу, починаючи з найвищого, і далі послідовно до найнищого до повного використання обсягу валютної інтервенції", - йдеться у тексті телеграми.

Про ситуацію на валютному ринку>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини